Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

O nás

0 položek za 0,- CZK

Historie společnosti:

Značka Eswing byla založena společností Shenzhen Xinli Tech v roce 2011 jako jeden z prvních výrobců balančních vozítek a velkých pokračovatelů v alternativách balančních výrobků segway. Může se tak pochlubit nejen více než 5-ti letými zkušenostmi v této výrobní sféře na rozdíl od jiných výrobců, kteří reálně mohou prokázat pouze krátkodobé zkušenosti, ale především jí patří absolutní prvenství a zásluhy v oblasti vývoje, inovací a obrovské schopnosti konkurovat všem světovým značkám a výrobcům nejen cenou ale především kvalitou. Profil společnosti:

Nadnárodní společnosti Eswing má v tomto roce již 3 výrobní linky a nejpřísnější systém výstupní kontroly kvality, který je srovnatelný s nejdražšími produkty na trhu. Filozofii Eswing je budovat světový produkt, vyrábět špičkově a kvalitně ale vždy šetrně k životnímu prostředí. Hlavními produkty výrobce jsou balanční vozítka, skútr modely typu segway a balanční prkna drift board. Všechny produkty Eswing jsou prověřeny certifikací CE, FCC a RoHS a zatíženy zkouškami EMC. Díky používání  vysoce kvalitních elektro komponentů, značkových Li-ion akumulátorů a nejvyspělejších gyroskopických systémů jsou produkty Eswing ve svém cenovém segmentu těmi nejlepšími na trhu.

 

Představení produktů:

Balanční vozítka-hoverboardy kategorie GoWay jsou lehké, přenosné, elektrické dvoukolové skútry s nášlapnou dotykovou plošinou umístěnou mezi koly.
Pro tento typ vozítek existuje celá řada pojmenování jako gyroboard, hoverboard, balanční skútr, balanční prkno nebo balanční dvoukolové prkno a mezi českými klienty čím dál více šířený název kolonožka. Prozatím však nemá žádný oficiální ani obecný název, i když nejpříznačnější pojem s výrazem stylu a originality se nejvíce nabízí název hoverboard.

 

Co je ESWING?

V Číně existuje jen málo výrobců elektrických balančních prken, a většina má velmi podobný vzhled. Z tohoto důvodu je velmi komplikované rozpoznat kvalitu samotných výrobků.
Eswing balanční prkna-hoverboardy používají vysoce výkonné Samsung lithium baterie, nejkvalitnější gyroskopické systémy, silné pohonné motory a špičkový ovládací panel první jakosti s vysoce přesným a kvalitním kontrolním systémem procesů, který garantuje prodloužení životnosti chodu celého produktu. Mezinárodní uznání si společnost Eswing zasloužila především díky důrazu na nejvyšší výrobní a výstupní kontrolu a společný ohled na na životní prostředí. Výstupem jsou za svou cenu nejkvalitnější produkty ve své třídě na trhu.

Vytvořeno na systému ShopMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © ShopMC 2005 - 2021